„ Rotary Dragon Boat Charity Challenge“ se pomalu stává hlavní charitativní akcí pražského jara. Je to událost, která v sobě spojuje teambuilding, společenskou zodpovědnost firem a živou zábavu pro celou rodinu, a to vše na jednom místě a v jednom skvělém dni.
 
 Věříme, že se naší charitativní akce zúčastní 30 a více týmů. Určitě se všichni budou bavit. A také budou bojovat o vítězství v závodě a o velký pohár Charity Challenge. 
 
 Pohled na vysoce motivované posádky Dračích lodí je úžasnou a zajímavou podívanou. Není divu, že závod přitahuje spoustu diváků, kteří z vltavských břehů budou moci obdivovat nejen vzrušující podívanou na samotné závody Dračích lodí, ale i na nápadité kostýmy a styly týmů.
 
Tato událost má ale za cíl pomoci získat finanční prostředky pro vybrané nadace, které svou neocenitelnou prací poskytují pomoc těm, kteří to potřebují.  V roce 2020 to jsou opět:   ŽIVOT 90, organizace poskytující širokou škálu služeb pro seniory, nadace Naše Dítě, která nabízí velmi potřebnou pomoc a podporu mnoha dětem ve velmi obtížných situacích a Výbor dobrý vůle Olgy Havlové (VDV), jehož hlavním účelem je po moci zdravotně postiženým a opuštěným lidem, a také lidem diskriminovaným se začleněním se do společnosti.
Sponsors